|
Крайно класиране за Световната купа 2006 / Results World cup 2006 Клас F1A - планери 1 Roland Koglot SLO 153 - участник в Купа "София" !!! 2 Attila Szekelyhidi HUN 144
3 Robert Wallace NZL 140
4 Henning Nyhegn DEN 131
5 Thomas Weimer GER 127
6 Gerhard Aringer AUT 126
7 Rudolf Holzleitner AUT 126
8 Yuriy Titov RUS 124
9 Janis Zarins (J) LAT 120
10 Matti Lihtamo FIN 120
11 Milos Bordjoski SCG 117 - участник в Купите "София" и "България" !!! ..........................................................
22 Nikolay Nikolov AUS 96 - член на националния отбор на Австралия 114 Veselin Haydutov BUL 32 - млада надежда от Сливен, трасфериран в Търговище 124 Nikolaj Nikolov BUL 30 - от Търговище, най-стабилния в този клас 169 Tzvetan Tzvetkov USA 21 - член на националния отбор на САЩ 184 Mitko Tzvetanov BUL 20 - от Пазарджик 226 Nikolay J Nikolov BUL 17 - "стара кримка" от Севлиево ..........................................................
Общо 340 състезатели Крайно класиране в клас F1A ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Клас F1B - Гуменяци 1 Bernd Silz GER 158
2 Ivan Kolic SCG 152 - участник в Купа "София" !!! 3 Vladislav Urban CZE 152
4 Radoje Blagojevic SCG 151 - участник в Купите "София" и "България" !!! 5 Anselmo Zeri NED 146
6 Michael Seifert GER 133
7 Michael Woolner GBR 131
8 Igor Vivchar UKR 125
9 Victor Rosonoks LAT 123
10 Vladimir Vivchar UKR 123
11 Henk van Hoorn NED 120
12 Ismet Yurtseven TUR 116 - участник в Купите "София" и "България" !!! ..........................................................
37 Valentin Savov BUL 70 - моя милост, слаба работа тази година 66 Totyo Valchev BUL 49 - "стара кримка" от Габрово 122 Vladimir Mirov BUL 25 - националния шампион от Варна Общо 204 състезатели Крайно класиране в клас F1B ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Клас F1C - Таймери 1 Damjan Zulic SLO 158 - участник в Купа "София" !!! 2 Reinhard Truppe AUT 155
3 Roy Summersby AUS 150
4 Juri Roots EST 144
5 Gabor Zsengeller HUN 144
6 Janos Szecsenyi HUN 135
7 Laszlo Patocs HUN 131
8 John Cuthbert GBR 131
9 Claus-Peter Wachtler GER 124
10 Volodymyr Sychov UKR 121
.......................................................... 18 Artem Babenko UKR 93
19 Gerhard Aringer AUT 83
20 Eugene Verbitsky UKR 79
........................................................ 36 Nikolai P Nikolov BUL 51 - най-стабилния през годината 49 Borislav Bardarov BUL 41 - можеше и по-добре тази година 50 Nikolay J. Nikolov BUL 40 - "стара кримка" от Севлиево 59 Ivan Goranov BUL 30 - ветеран от Пловдив 75 Slavcho Slavov BUL 25 - надеждата от Добрич Общо 102 състезатели Крайно класиране в клас F1C
|
Send mail to
valio@dir.bg with
questions or comments about this web site.
|